25-27 marca 2019 r.
w Oławie odbyły się XXVIII
Konfrontacje Instrumentów Dętych Drewnianych.
Marcelina Goździk z kl. III c.6 (flet) zdobyła wyróżnienie.
Uczennicy akompaniowała p. Małgorzata Drzewicka.
Przygotowanie p. Katarzyna Hofman
11 marca 2019 r.
odbył się XII Ogólnopolski Konkurs dla uczniów wszystkich
specjalności „Mały czy duży wirtuoz?” w Warszawie.
Marcelina Goździk z
kl. III c.6 (flet) zdobyła I miejsce. Uczennicy akompaniowała p.
Małgorzata Drzewicka.
Przygotowanie p. Katarzyna Hofman
4 marca 2019 odbył się VIII świętokrzyski
konkurs gitarowy w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Julian Ćwikliński
zajął II miejsce. Ucznia przygotował p. Michał Wach.
1-2 marca 2019
w Kielcach, odbył się II Ogólnopolski Festiwal Akordeonowy im. prof.
Mirosława Niziurskiego.
Kwintet akordeonowy „DRUŻYNA MIECHA” zajął w kategorii
zespołów I st pierwsze miejsce . Skład zespołu: Nikodem Augustyniak,
Patryk Lisowski, Jędrzej Jaroszewicz, Tomasz Jagusiak i Bartosz
Głowacki. Zespół przygotował p. Sławomir Stopczyk.
11 stycznia 2019 r. odbył się
V Konkursie Kolęd i Pastorałek „Płynąca Kolęda” , którego
organizatorem jest Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w
Zgierzu.
Zespół Rytmiczny przygotowany przez Sylwię Wach-Walkiewicz
zajął II Miejsce
12 grudnia 2018 r. odbył się
XI Przedświąteczny Regionalny Konkurs Gitarowy w Bełchatowie.
Wojciech Stopczyk zajął III miejsce w grupie I . Ucznia
przygotowała p. A. Słowińska.
7 grudnia 2018
w PSM I st. w Zgierzu odbyły się IX Regionalne Muzyczne Prezentacje
Najmłodszych Klarnecistów i Saksofonistów im. Marii Iwony
Boczarskiej.
Laureaci:
Zuzanna Kamecka - I c. 6 klarnet - uczennica p. Krzysztofa
Szwedzkiego
Jakub Matusiak - II c. 6 saksofon - uczeń p. Dariusza Dudka
Oliwia Frątczak - II c. 6 saksofon - uczennica p. Dariusza Dudka
5 grudnia 2018 w X Jubileuszowym konkursie multimedialnym
dedykowanym dla uczniów szkół podstawowych: „Obrazki w muzyce
i malarstwie XIX i XX w. w drodze do odzyskania niepodległości”.
Jakub Pawłowski
został laureatem nagrody równorzędnej, a Barbara Kaftan
-zdobyła wyróżnienie.
Uczniów przygotował p. Wojciech Bogusławski.
Rok szkolny
2017 / 2018
8-10 czerwca 2018.Na X Ogólnopolskim
Festiwalu Muzyki Akordeonowej Harmonia Zdrowia i Muzyki w Solcu
Zdroju "Dużyna Miecha" w składzie Łukasz Ścisło,Patryk
Lisowski,Jędrzej Jaroszewicz, Tomasz Jagusiak, Bartosz Głowacki.
zdobyła pierwszą nagrodę. Zespół prowadzi Sławomir Stopczyk.
30 maja 2018 I miejsce w II międzynarodowym
Konkursie Akordeonowym w Solcu Kujawskim .zajął zespól
akordeonowy "Drużyna Miecha" ;
Łukasz Ścisło, Patryk Lisowski ,Jędrzej Jaroszewicz ,Tomasz
Jagusiak i Bartek Głowacki
Zespół prowadzi p. Sławomir Stopczyk
Laureaci
IX edycji konkursu z kształcenia słuchu Konfrontacje
młodych SŁUCH DOSKONAŁY
Klasa II c6
Zofia Sołtyszewska – I Miejsce
Emilia Łuczak – II Miejsce
Kacper Świątczak – III Miejsce
Gabriela Skowron – Wyróżnienie I
Klasa III c6
Maja Banaszczak – I Miejsce
Magdalena Szymczak – I Miejsce
Oliwia Bartkiewicz – II Miejsce. Uczniów
przygotowała p. Sylwia Wach -Walkiewicz
28 maja 2018 na VI Spotkaniach Młodych
Akordeonistów w Brzezinach Piotr Murgrabia został Laureatem
zaś Fryderyk Pawlak uzyskał wyróżnienie I st. Obydwaj
uczniowie z klasy Sławomira Stopczyka
23 -24 maja 2018 w VII Festiwalu Muzyki
Akordeonowej „Harmonia Espressiva” im. prof. Jerzego Jurka, w
Sochaczewie,
Jan Liśka z klasy p. Konrada Salwińskiego uzyskał tytuł
laureata.
16-17 maja 2018 r.
w PSM I st. w Zgierzu odbyły się IV Spotkania Fletowe regionu
łódzkiego dla szkół muzycznych I i IIst.
W kategorii I - szkoła muzyczna I st. nagrody
otrzymali:
GRUPA I
II
nagroda - Blanka Kwiatkowska kl.
I c.6
III nagroda - Joanna Krysztofiak kl.
I c.6
Zuzanna Pinkowska kl.
I c.4
wyróżnienie - Aleksandra Jęczkowska kl.
I c.6
wyróżnienie - Maria Baranets kl.
I c.
(przyg. p. Stanisława
Wojtczak, akomp. p. Katarzyna Moryś-Pałuba)
GRUPA II
III nagroda - Marcelina Goździk kl.
II c.6 (przyg.
p. Katarzyna Hofman, akomp. p. Małgorzata Drzewicka)
wyróżnienie -Dawid Surdy kl.
III c.6 (przyg.
p. Katarzyna Hofman, akomp. p. Katarzyna Moryś-Pałuba)
wyróżnienie - Lena Ciesiołkiewicz kl.
III c.6 (przyg.
p. Małgorzata Habraś-Grabowska, akomp. p. Katarzyna Moryś-Pałuba)
11-12 maja 2018 r.
odbył się w Łodzi IV Ogólnopolski Konkurs Młodych Gitarzystów im.
K. Sosińskiego.
Wyróżnienia I
stopnia
w grupie I
otrzymali: Julian Ćwikliński (klasa gitary p. Michała Wacha),
Wojciech Stopczyk (klasa gitary p. Agnieszki Słowińskiej).
Wyróżnienie
w grupie I
- Beniamin Pluciński (klasa gitary p. Artura Pyciarza)
25 kwietnia 2018r w
Brzezinach odbyły się IV Regionalne Konfrontacje Duetów
Instrumentalnych. Duet fortepianowy Nina Rodzik i Aleksander Błoch
zdobył II miejsce w kategorii II. Uczniów przygotowała p. R.
Ranniew.
14 kwietnia 2018 r.
w Zduńskiej Woli
odbyły się V Regionalne Spotkania Solfeżowe „Muzyczna Figle”.
Uczennice klasy III c6 godnie reprezentowały naszą szkołę i odniosły
sukces.
Blanka Tabaka III miejsce z klasy p. Małgorzaty Kolad.
Magdalena Szymczak - wyróżnienie z klasy p.Sylwii Wach -
Walkiewicz
Milena Pasieka - wyróżnienie z klasy p. Małgorzaty Kolad
6 -7 kwietnia 2018 Drużyna Miecha w
składzie: Łukasz Ścisło ,Patryk Lisowski ,Jędrzej Jaroszewicz
,Tomasz Jagusiak ,Bartosz Głowacki -zdobyła II miejsce na
XVIII Regionalnych Spotkaniach Akordeonowych w Piotrkowie
Trybynalskim.
6
kwietnia 2018 r.
w
PSM I st. w Zgierzu, odbył się Regionalny Turniej Solfeżowy Szkół
Muzycznych I stopnia.
Wyróżnienie otrzymał Jakub Pawłowski z klasy kształcenia słuchu
p. Wojciecha Bogusławskiego.
26-28 marca 2018
odbył się w Słupcy Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy organizowany
przez CEA .Trio "Black and White' w składzie Agatka Zawisza
-fortepian ,Niki Augustyniak -akordeon ,Piotr Krzeczkowski -skrzypce
zdobyło wyróżnienie .Zespól przygotowali Sławomir Stopczyk
,Marcin Kunicki i Ula Cichońska.
Na tym samym konkursie kwintet akordeonowy "Drużyna Miecha" w
składzie : Łukasz Ścisło ,Patryk Lisowski ,Jędrzej Jaroszewicz
,Tomek Jagusiak i Bartek Głowacki także otrzymał wyróżnienie
.Zespół przygotował Sławomir Stopczyk.
23-24 marca 2018 odbyły
się IX Piotrkowskie Spotkania Fletowe w Państwowej Szkole
Muzycznej I i II st. im. I. J. Paderewskiego w Piotrkowie
Trybunalskim.
Wyróżnienie otrzymał Dawid Surdy z klasy p. Katarzyny
Hofman. Akompaniowała p. Katarzyna Moryś-Pałuba.
16 marca 2018 w
Łodzi odbył się I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Marii
Tarnawieckiej w ramach
II Międzynarodowego Festiwalu Open Music.
III nagrodę otrzymał Wojciech Gawron z klasy p. Joanny Cyperling
5 marca 2018 w VII
Starachowickim Konkursie Gitarowym gitarzyści: Juliusz
Ćwikliński zajął I miejsce, Antonina Witkosz- wyróżnienie.
Uczniów przygotował p. Michał Wach.
19 stycznia 2018
w
IV Konkursie kolęd, pastorałek dla dzieci i młodzieży „Płynąca
Kolęda”, Zespół Rytmiczny przygotowany przez Sylwię
Wach-Walkiewicz zdobył I
Miejsce.
21 listopada 2017 r. w
Konkursie multimedialnym dla zgierskich szkól podstawowych
"Świat w kropli wody"
II miejsce zajęła Ewa Zalewska
Wyróżnienie zdobyła Magdalena Wierzbowska
Uczennice przygotował p. Wojciech Bogusławski
14 -15 października 2017 r.
w Zgierzu odbył się II Zgierski Festiwal Piosenki Religijnej
"Otwórzcie drzwi Chrystusowi i Jego Matce".
II miejsce zajął Kameralny Zespół Wokalny "CANTABILE"
prowadzony przez p. Wojciecha Bogusławskiego
Rok szkolny
2016 / 2017
31
maja – 1 czerwca w
PSM I st. w Zgierzu odbyły się III SPOTKANIA FLETOWE Regionu Łódzkiego
dla szkół muzycznych I i II st.
W kategorii I
– szkoła muzyczna I st. nagrody otrzymały:
w grupie I:
II
nagroda – Milena Pasieka kl. II c.6 przyg. przez p. K.
Hofman
III nagroda – Nikola Szydłowska kl. I c.4 przyg. przez p. K.
Hofman
wyróżnienie I stopnia – Joanna Andrzejczak kl. I c.6 przyg.
przez p. Małgorzatę Habraś-Grabowską
wyróżnienie II stopnia – Marcelina Goździk kl. I c.6 przyg.
przez p. K. Hofman
Laura
Sass-Owona kl. I c.6 przyg. przez p. K. Hofman
Anna Modrzejewska kl. I c.4 przyg. przez p. K. Hofman
w
grupie III:
III
nagroda – Daria Wlazło kl. V c.6 przyg. przez p. Małgorzatę
Habraś-Grabowską
wyróżnienie – Klaudia Wlazło kl. V c.6 przyg. przez p. Małgorzatę
Habraś-Grabowską
uczennicom
akompaniowała p. Małgorzata Drzewicka
w grupie
IV:
wyróżnienie
I stopnia – Martyna Janiszewska kl. VI c.6 przyg. przez p.
Stanisławę Wojtczak
wyróżnienie II stopnia – Magdalena Wosiecka kl. VI c.6
przyg. przez p. Stanisławę Wojtczak
uczennicom
akompaniował p. Maciej Zaforemski.
W
dniach 29.05-3.06. 2017 w PSM I st. im. K. Kurpińskiego w
Warszawie odbył się
Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy "Mistrz literatury
dziecięcej Oskar Rieding".
W
konkursie wzięło udział 289 uczestników w trzech kategoriach
wiekowych.
W
skład Jury wchodzili prof. R. Szreder z Academia of Music Holandia,
prof. Ł. Błaszczyk AM Łódź, mgr E. Iwan z ZSM w Katowicach i
mgr A. Rzymyszkiewicz z PSM I st. im. K Kurpińskiego w Warszawie.
W konkursie tym wzięły udział: Aniela Pabjańczyk z klasy IVc6
oraz Iga Kamińska z klasy VIc6.
Iga Kamińska zdobyła V nagrodę, którą odebrała na
Zamku Królewskim w Warszawie.
Uczennice przygotowała E. Stolarczyk-Niewiadoma, a p. Jakub Kamiński
został wyróżniony za akompaniament.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów
21
grudnia 2016 w PSM I st w
Zgierzu odbyły się III Zgierskie Spotkania Młodych Wiolinistów
"Solo i na dwa smyki"
W grupie młodszej nagrody otrzymali:
II nagrodę - Aniela Pabjańczyk z kl. IVc6
III nagrodę - Jakub Pawłowski z kl. IVc6
przygotowane przez p. Elżbieta Stolarczyk-Niewiadomą
W
grupie starszej nagrody otrzymali:
II nagrodę - Iga Kamińska z kl. VI c6, przygotowana przez p. Elżbieta
Stolarczyk-Niewiadomą
IV
nagrodę - Piotr Krzeczkowski z kl. IV c4, przygotowany przez p.
Marcina Kunickiego
Wyróżnienie - duo smyczkowe "Violicelli" w składzie Iga
Kamińska i Oliwia Cieślak, przygotowane przez p. Elżbieta
Stolarczyk-Niewiadomą.
Uczniom
akompaniowali: p. Jakub Kamiński i p. Maciej Zaforemski.
5
- 6 grudnia 2016 odbyły się w Zespole Szkół Muzycznych im. St.
Moniuszki w Łodzi Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji
Artystycznej uczniów klas fortepianu -wyróżnienie
otrzymał Wojciech Gawron z kl. IV przygotowany przez panią
Joannę Cyperling. Nauczycielka otrzymała od Jury wyróżnienie za
wyróżniające przygotowanie ucznia do Przesłuchań
3 grudnia 2016 w Łęczycy w II Regionalnym Konkursie Interpretacji Muzycznej
"Wirtuoz 2016" , Aleksander Błoch, uczeń kl.III C6 fortepianu,
p. Różeny Ranniew, zajął III miejsce.
2
- 3 grudnia 2016r. odbyły się w PSM I i II st.
im.I.J.Paderewskiego
w Piotrkowie
Trybunalskim Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej
uczniów klas akordeonu i zespołów akordeonowych szkół
muzycznych I stopnia.
Zespół „Drużyna Miecha” w składzie: Łukasz Ścisło,
Patryk Lisowski, Jędrzej Jaroszewicz,
Tomasz Jagusiak, Bartosz Głowacki,zdobył wyróżnienie.
Zespół przygotował p.Sławomir Stopczyk, który otrzymał od Jury
dyplom za wyróżniające przygotowanie zespołu do Regionalnych
Przesłuchań.
27 – 30 listopada 2016
odbył się w OSM I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi V
Międzynarodowy Konkurs na Flet Solo „IL FLAUTO RICERCATO”. Trio
fletowe w składzie: Martyna Janiszewska, Daria Wlazło, Klaudia
Wlazło, przygotowane przez p. Małgorzatę Habraś-Grabowską zdobyło
WYRÓŻNIENIE w kategorii III ( trio fletowe lub kwartet fletowy )
grupa wiekowa młodsza.
Pani Małgorzata Habraś-Grabowska otrzymała od Jury podziękowanie za
wybitne przygotowanie uczniów do udziału w konkursie
24 listopada 2016
w konkursie multimedialnym "Szaruga jesienna w obrazie i
muzyce" organizowanym dla szkół podstawowych miasta Zgierza
przez PSM I st i Szkołę Podstawową nr 8
Oliwia Stanisławska z klasy chóru zajęła II miejsce
Magdalena Wierzbowska z klasy kształcenia słuchu i audycji zdobyła
wyróżnienie
Uczennice przygotował p. Wojciech Bogusławski
Rok szkolny
2015/2016
23 maja 2016 w Niepublicznej
Szkole Muzycznej I st. w Łowiczu odbył się I Festiwal Instrumentów
Dętych.
Jagoda Zdunek z kl. VI C6 – klarnet zdobyła wyróżnienie w grupie
III. Uczennicę przygotował pan Robert Stefański, akompaniament pani
Iwona Boczarska
20 – 22 maja 2016r w
Solcu-Zdroju odbył się VIII Ogólnopolski
Festiwal Muzyki Akordeonowej „HARMONIA ZDROWIA I MUZYKI”.
Zespół „Zgierskie Jeżyki” w
składzie: Szymon Jankowski, Klaudia Szadkowska, Nikodem Augustyniak,
Patryk Lisowski, Jan Budzyński zajął I miejsce w kategorii zespoły
kameralne do lat 15. Zespół otrzymał także nagrodę specjalną,
przygotowanie zespołu pan Sławomir Stopczyk
Zespół „Black and White”, w składzie: Aleksander Dąbrowski –
skrzypce, Agata Zawisza – fortepian, Szymon Jankowski – akordeon
zdobył wyróżnienie, przygotowanie zespołu pan Sławomir Stopczyk –
współpraca pp.Ewa Bereżewska i Urszula Cichońska
Zespół „Old Stars” zdobył wyróżnienie, przygotowanie zespołu pan
Sławomir Stopczyk
Zespół „Zgierskie Jeżyki” w składzie: Szymon Jankowski, Klaudia
Szadkowska, Nikodem Augustyniak, Patryk Lisowski, Jan Budzyński
pracujący pod kierunkiem pana Sławomira Stopczyka, otrzymał 31 maja
2016r. nagrodę Prezydenta Miasta Zgierza Przemysława
Staniszewskiego, za osiągnięcia w dziedzinie twórczości
artystycznej.
21 maja 2016 w ZSM
im.St.Moniuszki w Łodzi odbył się XVIII Przegląd Uczniów Klas
Perkusji Szkół Muzycznych I st. im. Włodzimierza Skowery.
Antonina Miżyńska z kl. IV C6 zdobyła wyróżnienie w grupie III,
uczennicę przygotował pan Witold Grabowski, akompaniament pan Jakub
Kamiński.
18 maja 2016 w Niepublicznej
Szkole Muzycznej I st. w Łowiczu odbył się XX Festiwal Muzyki
Fortepianowej
Weronika Cnotka z kl. II C6 zdobyła wyróżnienie w grupie I.
Uczennicę przygotowała pani Różena Ranniew.
18
maja 2016r. w naszej szkole odbyły się II Spotkania Fletowe
Regionu Łódzkiego
III nagrodę w grupie I
otrzymał Dawid Surdy z kl. I C6
wyróżnienie w grupie I otrzymały: Kinga Majewska z kl. I C6,
Julia Woźnicka z kl. I C6
uczniów przygotowała pani Katarzyna Hofman, akompaniament pani
Iwona Boczarska
wyróżnienie w grupie I
otrzymała Julia Nowak przygotowana przez panią Katarzynę Hofman,
akompaniament Milena Pasieka z kl. I C6 przygotowana przez panią
Annę Pasiekę
wyróżnienie II stopnia
w grupie II otrzymała Gabriela Łodwig z kl. II C4 przygotowana
przez panią Katarzynę Hofman akompaniament pani Iwona Boczarska
I nagrodę w grupie III
otrzymała Martyna Janiszewska z kl. V C6 przygotowana przez panią
Stanisławę Wojtczak akompaniament / gościnnie / pani Katarzyna
Antoniak z PSM I i II st. w Zduńskiej Woli
wyróżnienie w grupie
III otrzymały Daria i Klaudia Wlazło z kl. IV C6 –
przygotowane przez panią Małgorzatę Habraś-Grabowską,
akompaniament pani Iwona Boczarska
11 maja 2016 w PSM I st. w
Brzezinach odbyły się
IV Spotkania Młodych
Akordeonistów, laureatami wyróżnienia
w grupie I – klasa I C6 zostali:
Jan Liśka z klasy p.Konrada Salwińskiego
, Kacper Łatka i Wojciech
Sobolewski z klasy p.Urszuli Woźnicy
, laureatem wyróżnienia w
grupie III – klasa III C6 został
Jędrzej Jaroszewicz z klasy
p.Konrada Salwińskiego
9 maja 2016
w PSM I st. Skierniewicach odbyły się III Spotkania Najmłodszych
Flecistów
Milena Pasieka z kl. I C6 fortepianu przygotowana przez panią Annę
Pasiekę otrzymała dyplom za wyróżniający akompaniament
26 kwietnia 2016 odbyło się
w PSM I st. w Brzezinach
III Regionalne Spotkanie Najmłodszych Gitarzystów. Srebrny
Dyplom w grupie II otrzymała
Nadia Musiał z kl. II C6
, uczennicę przygotował pan
Michał Wach
oraz
Amelia Leniart z kl. II C6
, przygotowana przez pana
Krzysztofa Kociszewskiego.
23 kwietnia 2016r w PSM
I i II st. w Zduńskiej
Woli odbył się
IX Regionalny Konkurs Młodego Wiolonczelisty
Oliwia Cieślak z kl. III C4 zajęła III miejsce
, uczennicę przygotowała pani
Anna Koprowska
, akompaniament pan Jakub Kamiński
21
kwietnia 2016
odbył się w naszej szkole Konkurs Skrzypcowy „Bajeczna
Miniatura”
grupa
I
I
miejsce – Aniela Pabjańczyk z kl. III C6, II miejsce –
Jakub Pawłowski z kl. III C6
, III
miejsce – Zofia Kurowska z kl. III C6
uczniowie przygotowani przez p.Elżbietę Stolarczyk-Niewiadomą
wyróżnienie – Szymon Kosiewicz z kl. III C6 przygotowany
przez p.Pawła Załuckiego
, wyróżnienie
–Piotr Patykowski z kl. II C6
, Nela
Zdunek z kl. II C6
, uczniowie
przygotowani przez p.Marcina Kunickiego
grupa
II
I
miejsce – Iga Kamińska z kl. V C6, przygotowana przez p.Ewę
Bereżewską i p.Elżbietę Stolarczyk-Niewiadomą
III miejsce – Piotr Krzeczkowski z kl. III C4 przygotowany
przez p.Marcina Kunickiego
wyróżnienie – Mikołaj Bociek z kl. IV C6 przygotowany przez
p.Pawła Załuckiego
, wyróżnienie
– Alicja Zając z kl. V C6 przygotowana przez p.Elżbietę
Stolarczyk-Niewiadomą
. Uczniom akompaniowała pani Katarzyna Moryś-Pałuba
16 kwietnia 2016 w PSM I i II st. w Zduńskiej Woli odbył się
IV Regionalny Konkurs Solfeżowy „Muzyczne Figle” dla klas III szkół
muzycznych I stopnia.
Barbara Kaftan zajęła II miejsce, Aniela Pabjańczyk – III miejsce,
Jan Chodowski zdobył wyróżnienie.
Uczniów przygotowała pani Sylwia Wach-Walkiewicz
11
kwietnia 2016 odbył się w PSM I st. im.Fr.Chopina w
Skierniewicach
II Ogólnopolski Przegląd
Zespołów Rytmiki Szkół Muzycznych I stopnia
, wyróżnienie
w kategorii „C” „Interpretacja ruchowa utworu
muzycznego zdobył zespół
rytmiczny
przygotowany przez panią
Sylwię Wach-Walkiewicz.
6-8
kwietnia 2016 odbył się w ZSM im.Apolinarego Szeluty
Ogólnopolski
Konkurs Akordeonowy
. Zespół
„Zgierskie Jeżyki” w składzie: Szymon Jankowski,
Klaudia Szadkowska,
Nikodem
Augustyniak, Patryk Lisowski, Jan Budzyński
, zajął
II miejsce w kategorii VI
, zespół
przygotował pan Sławomir Stopczyk
Zespół „BLACK and WHITE” w składzie:
Aleksander
Dąbrowski – skrzypce, Szymon Jankowski – akordeon,
Agata
Zawisza – fortepian
, zdobył
wyróżnienie w kategorii VI
, zespół
przygotował pan Sławomir Stopczyk, współpraca – pani Ewa
Bereżewska i
pani Urszula Cichońska
22
marca 2016r w PSM I st. im.A.Tansmana
w Łodzi odbyły się V Regionalne Spotkania Fletowe Klas
Drugich
, Pola Kotowicz z kl. II C6
otrzymała wyróżnienie w grupie I
. Gabriela Łodwig z
kl. II C4 otrzymała wyróżnienie w grupie II
. Uczennice przygotowała p.
Katarzyna Hofman
, akompaniament p. Iwona
Boczarska.
18
– 19 marca 2016r odbył się w PSM I i II st.
im.I.J.Paderewskiego w
Piotrkowie Trybunalskim
XVII Regionalny Konkurs
Akordeonowy
Łukasz Ścisło z kl. IV C6
zajął III miejsce w kat. I
-ucznia przygotował pan
Konrad Salwiński
.
Zespół „BLACK and WHITE” w składzie:
Aleksander Dąbrowski
– skrzypce, Szymon Jankowski – akordeon,
Agata Zawisza – fortepian
zdobył II nagrodę w
kategorii „A”
zespół przygotował pan Sławomir
Stopczyk, współpraca pani Ewa Bereżewska i pani Urszula Cichońska
10 – 11 marca
2016 odbył się w ZPSM nr 4 im.K.Szymanowskiego w Warszawie II
Ogólnopolski Konkurs Miniatury Skrzypcowej. Iga Kamińska z kl. V C6
zdobyła wyróżnienie w grupie III. Uczennicę przygotowała pani Ewa
Bereżewska, akompaniowała pani Wiktoria Konarska-Sztombka.
7 marca 2016
w VII Międzyszkolnym konkursie multimedialnym; „Muzyka religijna w
twórczości klasyków wiedeńskich”
II miejsce zdobyła Julia Bień, a wyróżnienie Emilia
Stajuda z klasy kształcenia słuchu i audycji muzycznych p. Wojciecha
Bogusławskiego.
20 lutego 2016 odbył się w
PSM I i II st. w Mławie Mławski Festiwal Muzyki Akordeonowej
.
II nagrodę w kategorii „A” zdobył kwintet akordeonowy
„Zgierskie Jeżyki” w składzie: Szymon Jankowski,
Klaudia Szadkowska, Nikodem Augustyniak, Patryk Lisowski, Jan Budzyński.
Zespół przygotował pan Sławomir Stopczyk
.
8 lutego 2016r.
odbył się w OSM I i II st. im.H.Wieniawskiego w Łodzi
VI Konkurs Młodego Pianisty
II nagrodę w grupie młodszej otrzymał Wojciech Gawron z kl. III
C6
. Ucznia przygotowała pani Joanna Cyperling. Nauczycielka otrzymała
od komisji
Dyplom – Podziękowanie za wybitne przygotowanie ucznia do
konkursu
5
– 6 lutego 2016r. odbyły się w PSM I i II st.
im.I.J.Paderewskiego
w Piotrkowie
Trybunalskim
VIII Piotrkowskie Spotkania Fletowe
III nagrodę w kategorii III – zespoły otrzymało trio
fletowe w składzie:
Daria Wlazło, Klaudia Wlazło, Patrycja Szymczak
Zespół przygotowała pani Małgorzata Habraś-Grabowska
30
– 31 stycznia 2016r. odbył się w OSM im. H. Wieniawskiego w
Łodzi VII Regionalny Konkurs Młodego Skrzypka im. prof. Zenona
Płoszaja.
III miejsce w starszej grupie zajęła Iga Kamińska z kl. V C6
przygotowana przez p. Ewę Bereżewską, akompaniowała p. Katarzyna
Moryś-Pałuba
28 stycznia 2016r. odbył się w PSM I i II
st. im. I. J. Paderewskiego w Kutnie – filia w Łęczycy II Konkurs
Kolęd i Pastorałek dla Zespołów Instrumentalnych
I nagrodę w kategorii I – duet otrzymali Dawid Wojtczak – skrzypce i
Cezary Wojtczak – gitara. Duet przygotowali pp. Jerzy Dróżka i Artur
Pyciarz.
27
stycznia 2016r.
w Gminnej Szkole Muzycznej I st. w Kluczborku odbył się
III
Konkurs Muzyki Akordeonowej Tremolando
I
miejsce zajął Kwintet
„ZGIERSKIE JEŻYKI”
w
składzie: Szymon Jankowski, Klaudia Szadkowska, Nikodem
Augustyniak, Patryk Lisowski, Jan Budzyński
III
miejsce zajęło Trio
„BLACK AND WHITE”
w
składzie: Agata Zawisza – fortepian, Szymon Jankowski –
akordeon, Aleksander Dąbrowski – skrzypce.
Zespoły przygotował p. Sławomir Stopczyk. Nauczyciel otrzymał
dyplom gratulacyjny za wyróżniające przygotowanie uczniów do
konkursu.
11 stycznia 2016
w PSM I st. w
Brzezinach odbyły się Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji
Artystycznej Szkół Muzycznych I i II st. W kategorii zespołów
wyróżnienie zdobyło trio w składzie: Agata Zawisza – fortepian,
Aleksander Dąbrowski – skrzypce, Szymon Jankowski – akordeon. Zespół
przygotował p, Sławomir Stopczyk.
4-5
grudnia 2015 odbyły się w OSM I i
II st. we Wrocławiu
HARMONIA VIVA XIII
Prezentacje Muzyki Akordeonowej
I miejsce w kategorii „A” zajął
Kwintet
Akordeonowy „Zgierskie Jeżyki”
w składzie: Szymon Jankowski, Nikodem Augustyniak Klaudia
Szadkowska, Patryk Lisowski, Jan Budzyński
, przygotowany przez p. Sławomira
Stopczyka
.
3
grudnia 2015
w PSM I st. w Zgierzu odbyły się VI
Regionalne Muzyczne Prezentacje Najmłodszych Klarnecistów i
Saksofonistów – nagrodę w grupie I otrzymał Artur Sobczyński
z kl. II C6 klarnetu przygotowany
przez p. Krzysztofa Szwedzkiego, akompaniowała pani Iwona
Boczarska.
16
listopada 2015 Konin, PSM I i II st im. I. J. Paderewskiego.
„Wielkopolski Konkurs wiedzy o życiu i twórczości Henryka
Mikołaja Góreckiego”. W kategorii Szkół Muzycznych I
stopnia WYRÓŻNIENIE zdobyła ucz. Julia Bień z klasy kształcenia
słuchu i audycji muzycznych p. Wojciecha Bogusławskiego.
Rok Szkolny 2014/15
12-14 czerwca
2015r - Solec - Zdrój. Kwintet akordeonowy „Zgierskie Jeżyki” w składzie: Bibiana
Rzadkiewicz, Szymon Jankowski, Nikodem Augustyniak, Klaudia
Szadkowska, Jan Budzyński pracujący pod kierunkiem pana Sławomira
Stopczyka
zajął III miejsce w kategorii zespoły kameralne do lat 15 w VII
Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Akordeonowej w Solcu – Zdroju
„HARMONIA ZDROWIA I MUZYKI
9 czerwca 2015r. w sali obrad Urzędu Miasta Zgierza
podczas uroczystej sesji Rady Miasta Zgierza Kwintet akordeonowy
„Zgierskie Jeżyki” w składzie: Bibiana
Rzadkiewicz, Szymon Jankowski, Nikodem Augustyniak, Klaudia
Szadkowska, Jan Budzyński pracujący pod kierunkiem pana Sławomira
Stopczyka, otrzymał nagrodę Prezydenta Miasta Zgierza Przemysława
Staniszewskiego
29 i 30 maja
2015r. w PSM I st w Zgierzu odbyły się I Spotkania Fletowe Regionu Łódzkiego.
Daria Wlazło i Klaudia Wlazło z kl. III C6 przygotowane przez
panią Małgorzatę Habraś-Grabowską zdobyły wyróżnienie III
stopnia w gr. I – akompaniowała pani Iwona Boczarska.
Aleksandra Gaik z kl. IV C4 przygotowana przez panią Dominikę
Busse zdobyła wyróżnienie I stopnia w gr. III – akompaniowała
pani Katarzyna Moryś-Pałuba
22 maja 2015r. odbył się w Niepublicznej
Szkole Muzycznej I st. w Łowiczu X Festiwal Muzyki
Fortepianowej
Wojciech Gawron z kl. II C6 przygotowany przez panią
Joannę Cyperling zajął I miejsce w grupie I
22 maja 2015r. odbył się w Niepublicznej Szkole
Muzycznej I st. w Łowiczu X Festiwal Muzyki Fortepianowej
Dominika Jeziorska z kl. VI C6 przygotowana przez panią
Annę Pasiekę otrzymała wyróżnienie w grupie II
18 maja 2015r. odbyły się w PSM I st. w
Brzezinach III Spotkania Młodych Akordeonistów
Tomasz Perek z kl. I C6 p. Urszuli Woźnicy otrzymał tytuł
laureata w grupie I
Mikołaj Wosiecki oraz Antoni Kałuża z kl. I C6 p.
Urszuli Woźnicy otrzymali wyróżnienie w grupie I
Jędrzej Jaroszewicz z kl. II C6 p. Konrada Salwińskiego otrzymał
wyróżnienie w grupie III
Łukasz Ścisło z kl. III C6 p. Konrada Salwińskiego otrzymał
wyróżnienie w grupie IV
12 maja 2015r. w PSM I st. w Brzezinach odbyły
się II Regionalne Spotkania Najmłodszych Gitarzystów
srebrny dyplom w grupie I otrzymały:
Amelia Leniart z kl. I C6 przygotowana przez pana Krzysztofa
Kociszewskiego i
Marta Lewandowska z kl. II C6 przygotowana przez pana Michała
Wacha
7 maja 2015r. w PSM I st. im. Fr. Chopina w
Skierniewicach odbyły się II Spotkania Najmłodszych
Flecistów
Daria Wlazło zdobyła II miejsce w grupie II
Klaudia Wlazło otrzymała wyróżnienie w grupie II
Daria i Klaudia Wlazło zdobyły wyróżnienie w grupie II / zespoły
fletowe /
Uczennice przygotowała pani Małgorzata Habraś-Grabowska,
akompaniowała pani Iwona Boczarska
25 kwietnia
2015r. odbyły się
w PSM I st. w Zgierzu II Zgierskie Spotkania Młodych Wiolinistów
„Solo i na dwa smyki”
III nagrodę w grupie młodszej kat. A „Soliści”
otrzymała Iga Kamińska
przygotowana przez panią Ewę Bereżewską
III nagrodę w grupie starszej Kat. A „Soliści” otrzymała
Weronika Mucha
przygotowana przez panią Elżbietę Stolarczyk-Niewiadomą
II nagrodę w grupie starszej Kat. B „Duety” otrzymało
duo smyczkowe
w składzie: Iga Kamińska i Oliwia Cieślak
przygotowane przez panią Elżbietę Stolarczyk-Niewiadomą
wyróżnienie II st. w grupie starszej Kat. B otrzymało duo
smyczkowe
w składzie: Maria Grzelązka i Oliwia Cieślak
przygotowane przez panią Annę Koprowską
24 kwietnia 2015r. odbyły się w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st.
im.Fr. Chopina w Sochaczewie XIII Sochaczewskie Spotkania Kameralne
II miejsce w grupie młodszej
zajął kwartet klarnetowy „JEDYNY TAKI” w składzie:
Jagoda Zdunek, Monika Jędrzejczak, Marcin Król, Bartosz Pałuba
zespół przygotował pan Robert Stefański
III miejsce w grupie młodszej zajęły:
Karolina Michalak z kl. VI C6 – flet
Kalina Rzepecka z kl. VI C6 – fortepian
uczennice przygotowały panie Katarzyna Hofman i Anna Pasieka
24 kwietnia 2015r. odbył się w PSM I st. im. Aleksandra
Tansmana w Łodzi
II Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Aleksandra Tansmana
Wojciech Gawron z II kl .C 6 – fortepian, przygotowany przez
panią Joannę Cyperling zajął
II miejsce ex aeguo w grupie I
Dominika Jeziorska z kl. VI C6 – fortepian, przygotowana
przez panią Annę Pasiekę
zdobyła wyróżnienie w grupie III
22 kwietnia 2015r. w Państwowej Szkole Muzycznej I st.
w Brzezinach odbyły się II Regionalne Konfrontacje Duetów
III miejsce w kategorii II otrzymały:
Karolina Michalak z kl. VI C6 – flet, Kalina Rzepecka z
kl. VI C6 – fortepian
Uczennice przygotowały panie Katarzyna Hofman i Anna Pasieka
Wyróżnienie w kategorii II otrzymał duet klarnetowy: Bartosz
Pałuba z kl. IV C4, Monika Jędrzejczak z kl. VI C6. Zespół
przygotował p. Robert Stefański
17 kwietnia
2015r w Państwowej Szkole Muzycznej I st. w Zgierzu odbył się XIII
Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych Instrumentów
Dętych Szkół Muzycznych I st. Kwartet
klarnetowy „JEDYNY TAKI” w składzie:
Jagoda Zdunek, Monika Jędrzejczak, Marcin Król, Bartosz Pałuba zdobył
III nagrodę
Zespół przygotował p.Robert Stefański
27-28 marca
2015r. odbył się
w PSM I i II st. im.I.J.Paderewskiego w Stalowej Woli
VII Ogólnopolski
Festiwal
Akordeonowych Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II st.
I miejsce w kategorii
„A” zajął zespół „Zgierskie Jeżyki” w
składzie:
Szymon Jankowski, Bibiana Rzadkiewicz, Klaudia Szadkowska, Nikodem
Augustyniak, Jan Budzyński.
Zespół przygotował p.Sławomir Stopczyk.
23-24.03.2015 - V Międzywojewódzki Konkurs
Wykonawstwa Utworu Kompozytora Polskiego – PSM I i II st.
im.K.Kurpińskiego - Kutno
Wojciech Gawron kl. II C6 – fortepian zajął I miejsce w
kategorii I. Ucznia przygotowała p.Joanna Cyperling
Oliwia Cieślak kl. II C4 – wiolonczela zdobyła wyróżnienie
w kategorii I. Uczennicę przygotowała p.Anna Koprowska,
akompaniował p. Jakub Kamiński
Bartosz Pałuba kl. IV C4 – klarnet zajął II miejsce w
kategorii II, akompaniament multimedialny Monika Jędrzejczak z kl.
VI C6 – klarnet
. Uczniów
przygotował p. Robert Stefański
Weronika Mucha kl. VI C6 – skrzypce zajęła III miejsce w
kategorii II. Uczennicę przygotowała p.Elżbieta
Stolarczyk-Niewiadoma, akompaniował p. Katarzyna Moryś-Pałuba
20.03.2015 - VIII Regionalny Konkurs Solfeżowy
Szkół Muz. I st. Zgierz - Michał Olecki z kl. VI C6 otrzymał wyróżnienie.
Ucznia przygotowała p. Małgorzata Chojnowska-Kutte.
5-7.02.2015 - XXI Mławski Festiwal
Akordeonowy PSM I i II st. im. Andrzeja Krzanowskiego – Mława
– I nagroda w kategorii „A”
Kwintet akordeonowy „Jeżyki” Szymon Jankowski, Bibiana
Rzadkiewicz, Klaudia Szadkowska, Nikodem Augustyniak, Jan Budzyński
Przygotowanie zespołu p. Sławomir Stopczyk.
16-17.01.2015 - Ogólnopolskie Przesłuchania
Uczniów Szkół Muzycznych I i II st. - ZSM nr 1 -Rzeszów –
I miejsce
Kwintet akordeonowy „Jeżyki” Szymon Jankowski, Bibiana
Rzadkiewicz, Klaudia Szadkowska, Nikodem Augustyniak, Jan Budzyński
przygotowanie p. Sławomir Stopczyk. Nauczyciel otrzymał dyplom
Dyrektora CEA za wyróżniające przygotowanie kwintetu.
12.01.2015 - VI Międzyszkolny Konkurs na
prezentacje multimedialną "Z Kolbergiem przez kraj" dla
zgierskich szkół podstawowych - Zgierz PSM I st.
Julia Bień kl.
IV C6 - II miejsce, Emilia Stajuda kl.IV C6 - wyróżnienie.
Uczennice z klasy kształcenia słuchu i audycji muzycznych p.
Wojciecha Bogusławskiego
10.12.2014 - VIII Przedświąteczny
Regionalny Konkurs Gitarowy – PSM I st. - Bełchatów - duet:
Marta Lewandowska kl. II C6 – gitara, Agata Morawska kl. III
C6 – skrzypce - wyróżnienie w III grupie –
przygotowanie pan Michał Wach
5-7.12.2014 - XII Makroregionalny Konkurs
Duetów Dziecięcych „Duettino” - Warszawa - Karolina
Michalak kl. VI C6 – flet Kalina Rzepecka
kl. VI C6
– fortepian – nagroda III stopnia w III grupie -
przygotowanie pp. Katarzyna Hofman, Anna Pasieka
27 - 30.11.2014 na IV Międzynarodowym
Konkursie na flet solo w kategorii IV - zespół fletowy z
nauczycielem III miejsce zdobyła Aleksandra Gaik z kl. IV c.4 -
uczennica p. Dominiki Busse
26.11.2014 - I Ogólnopolski Konkurs
Perkusyjny „Tamburi di Canto” - Dąbrowa Górnicza -
Antonina Miżyńska kl. III C6 – perkusja – wyróżnieni
w grupie I -
nauczyciel pani Julianna Siedler, akompaniament pan Jakub Kamiński
20.11.2014 - V Regionalne Muzyczne
Prezentacje Najmłodszych Klarnecistów i Saksofonistów –
Zgierz - Dominik Mucha kl. III C6 – saksofon
– zdobył nagrodę – nauczyciel pan Dariusz
Dudek, akompaniament – pani Katarzyna Moryś-Pałuba
Rok Szkolny
2013/2014
I Spotkania Najmłodszych
Flecistów w PSM I st. im Fr. Chopina - 23 czerwca 2014
wyróżnienie w kategorii duet fletowy otrzymały: Daria i Klaudia Wlazło z kl.II c.6
wyróżnienie II stopnia w grupie I otrzymały: Julia Ganc z kl. II c.6 oraz Klaudia Wlazło z
kl. II c.6
uczennice
przygotowała p. Małgorzata Habraś - Grabowska
wyróżnienie II stopnia w grupie II otrzymała: Julia Napora z kl. II c.4 przygotowana przez
p. Dominikę Busse,uczennicom akompaniowała p. Katarzyna Moryś -
Pałuba
VI Ogólnopolski
Festiwal Muzyki Akordeonowej - " Harmonia zdrowia i muzyki" w
Solcu - Zdroju - 13 - 14 czerwca 2014
wyróżnienie w kategorii zespołów
kameralnych do 15 lat - dla zespołu "Zgierskie Jeżyki" w
składzie:
Bibiana
Rzadkiewicz, Szymon Jankowski, Nikodem Augustyniak, Klaudia
Szadkowska, Jan Budzyński
. Zespół
przygotowany przez p. Sławomira Stopczyka
X Festiwal
Fletowy - PSM I
st. w Sieradzu - 2 - 4 czerwca 2014
wyróżnienie w
I grupie -
Aleksandra Drzazga z kl. III c.4 przygotowana przez p. Małgorzatę
Habraś - Grabowską
akompaniament - p. Iwona Boczarska
II Spotkania Młodych
Akordeonistów -PSM I st. w Brzezinach - 28 maja 2014
laureat w grupie
I - Jędrzej Jaroszewicz z kl. I c.6 uczeń p. Macieja Ćwiklińskiego
laureat w grupie
II - Łukasz
Ścisło z kl. II c.6 uczeń p. Macieja Ćwiklińskiego
wyróżnienie I
st. w grupie II - Karolina Jaworska z kl. II c.6 uczennica p. Urszuli Woźnicy
wyróżnienie II
st. w grupie II - Maciej Szeremeta z kl. II c.6 uczeń p. SławomirStopczyka
IX Festiwal
Muzyki Fortepianowej Szkół Muzycznych I st. - Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st
w Łowiczu - 23 maja 2014
III miejsce w grupie I - Wojciech gawron
kl. I c.6
wyróżnienie II
stopnia - Oliwia
Stanisławska kl. II c.6
Przygotowanie uczniów p. Joanna Cyperling - Wróbel
I
RegionalneSpotkania Najmłodszych Gitarzystów - PSM I st. w Brzezinach - 22 maja
2014
srebrny dyplom w
grupie I - Marta Lewandowska z kl. I c.6 uczennica p. Michała Wacha
III Festiwal
Akordeonowy "Harmonia Espresiva" im. Jerzego Jurka - PSM I i II st im. Fr. Chopina
- Sochaczew - 22 maja 2014
Laureaci
festiwalu - zespół
Zgierskie Jeżyki- w składzie Bibiana Rzadkiewicz, Szymon
Jankowski, Nikodem
Augustyniak,
Klaudia Szadkowska, Jan Budzyński
wyróżnienie - kwintet akordeonowy
"Faceci w czerni" - w składzie - Jakub Ścisło, Bartłomiej
Rybus, Dawid
Kuleczka,
Przemysław Perek, Adrian Dziobak.
Zespoły
przygotował p. Sławomir Stopczyk
XI Żyrardowskie
Spotkania Skrzypcowe - PSM I i II st im. I.J. Paderewskiego w Żyrardowie - 9 maja 2014
wyróżnienie - Iga Kamińska z kl. III c.6
przygotowana przez p. Elżbietę Stplarczyk – Niewiadomą
akompaniament: p. Urszula Cichońska
Ogólnopolskie
Konfrontacje Wiolonczelowe im. Zdzisławy Wojciechowskiej - PZSM im .A. Rubinsteina - Bydgoszcz 8
- 9 maja 2014
II miejsce w I grupie wiekowej -
Oliwia Cieślak kl I c.6 - przygotowana przez p. Annę
Koprowską
, akompaniament:
p.Jakub Kamiński
VII Regionalny
Konkurs Młodego Wiolonczelisty - PSM I i II st. w Zduńskiej Woli - 29
kwietnia 2014
II nagroda w grupie klas I - III - Oliwia
Cieślak z kl. I c.6
II nagroda w grupie klas IV - VI - Maria
Grzeląska z kl. V c.6
. Uczennice
przygotowała p. Anna Koprowska
Akompaniament: p. Jakub Kamiński
I Konfrontacje
Duetów Instrumentalnych Szkół Muzycznych I st. w Brzezinach - 29 kwietnia 2014
wyróżnienie dla duetu: Karolina Michalak -
flet z kl. V c.6 - p. Katarzyny Hofman
, Kalina Rzepecka
- fortepian kl. V c.6 - p. Anny Pasieki
VI Regionalny
Konkurs Solfeżowy dla Najmłodszych 29 kwietnia 2014 PSM I i II st w
Pabianicach
I miejsce - Iga Kamińska z kl III c.6
przygotowana przez p. Sylwię Wach - Walkiewicz
wyróżnienie - Julia Bień z kl III c.6
przygotowana przez p. Małgorzatę Kolad
Ogólnopolski
Konkurs Akordeonowy pod patronatem Ministerstwa Kultury i
Dziedzictwa Narodowego -9 - 11 kwietnia 2014
wyróżnienie w
kategorii I -Łukasz Ścisło kl II c.6 przygotowany przez p. Macieja
Ćwiklińskiego
wyróżnienie kwintet akordeonowy
"Faceci w czerni" przygotowany przez p. Sławomira
Stopczyka
I Ogólnopolski
Przegląd Zespołów Rytmiki Szkół Muzycznych I st - 7 kwietnia 2014 w
Skierniewicach
. Zespół
rytmiczny przygotowany przez p. Sylwię Wach -
Walkiewicz zdobył:
III miejsce w
kategorii "A" - "Interpretacja ruchowa piosenki z
wykorzystaniem akompaniamentu
granego na
dziecięcych instrumentach perkusyjnych"
wyróżnienie w
kategorii "B" -"Interpretacja ruchowa utworu muzycznego z wykorzystaniem
rekwizytu"
XIV Międzynarodowy
Konkurs Akordeonowy Muzyki Rozrywkowej i Popularnej 4- 5 kwietnia 2014 w Giżycku
II miejsce w
kategorii "A" zespół "Zgierskie Jeżyki"
wyróżnienie w
kategorii "D" zespół "Old Stars"
, zespoły
przygotowane przez p.Sławomira Stopczyka
XII
Sochaczewskie Spotkania Kameralne 30 marca 2014 w PSM I i II st i.
Fr. Chopina w Sochaczewie
II miejsce w
grupie młodszej - kwartet "Jedyny taki" w składzie:
Jagoda Zdunek,
Monika Jędrzejczak, Bartosz Pałuba, Marcin Król
, przygotowany
przez p. Roberta Stefańskiego
I Ogólnopolski
Konkurs Miniatur Skrzypcowych 27 - 29 marca 2014 w Warszawie
wyróżnienie w
grupie III Katarzyna Andrzejczak z kl. VI c6 p. Elżbiety Stolarczyk -
Niewiadomej
, akompaniament p.
Urszula Cichońska
XVI Regionalny
Konkurs Akordeonowy 21 - 22 marca 2014 w PSM I i II st. im. I.J.
Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
II nagroda w
kategorii I - Łukasz Ścisło z kl. II c.6 p. Macieja Ćwiklińskiego
III nagroda w
kategorii III - Jakub Ścisło z kl. VI c.6 p. Urszuli Woźnicy
wyróżnienie w
kategorii II - Bibiana Rzadkiewicz z kl. V c6 p. Urszuli Woźnicy
I nagrodę w
kategorii "B" - zespół "Zgierskie Jeżyki" w składzie:
Bibiana
Rzadkiewicz, Szymon Jankowski, Nikodem Augustyniak, Klaudia
Szadkowska, Jan Budzyński
III nagrodę w
kategorii "B" - zespół "Faceci w czerni" w składzie:
Jakub Ścisło,
Bartłomiej Rybus, Dawid Kuleczka, Przemysław Perek, Adrian Dziobak
, obydwa zespoły
przygotowane przez p. Sławomira Stopczyka
VII Spotkania
Fletowe 14 - 15 marca 2014 w PSM I i II st im. I.J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
Laureatką III
nagrody w
kategorii II została Aleksandra Drzazga z kl. III c.4
, przygotowana
przez p. Małgorzatę Habraś - Grabowską, akompaniament p. Iwona
Boczarska
V Międzyszkolny
Konkurs Multimedialny "Opera włoska XIX wieku" - 10
lutego 2014 w PSM I st w Zgierzu
III miejsce otrzymała Urszula Frączek z klasy VI c.6
, przygotowanie
Wojciech Bogusławski
V Konkurs Młodego
Pianisty w Łodzi 9 - 10 stycznia 2014 w Ogólnokształcącej Szkole
Muzycznej I i II st im. H. Wieniawskiego
III miejsce otrzymała Dominika Jeziorska z klasy V c.6 fortepianu p. Anny Pasieki
VI Regionalny
Konkurs Młodego Skrzypka im. prof. Zenona Płoszaja 14-15 grudnia 2013 w Łodzi w OSM I i II st
im.H. Wieniawskiego
III miejsce w młodszej
grupie wiekowej otrzymała Iga Kamińska z klasy III c.6 skrzypiec p. E.
Stolarczyk - Niewiadomej,
akompaniament p.
K. Moryś - Pałuba
Rok szkolny
2012/2013
VIII Festiwal
Muzyki Fortepianowej w Łowiczu 24 maja 2013
Wyróżnienie w
grupie II otrzymała Dominika Jeziorska z kl. IV c.6 przygotowana przez p. Annę
Pasiekę
VII Festiwal
muzyki fortepianowej 18 maja 2013
Wyróżnienie w
grupie I: Nataniel Ali z
kl.II c 6 przygotowany przez p. Annę Poborc
I edycja
Zgierskich Spotkań Młodych Wiolinistów Szkół Muzycznych regionu
łódzkiego PSM Zgierz 18maja 2013
W grupie
starszej: III miejsce uzyskała Katarzyna
Andrzejczak z kl. V c.6
wyróżnienie: Kacper Pałuba z kl. V c.6
W grupie młodszej: wyróżnienie:
Weronika Mucha z kl. IV c.6; uczniów przygotowała p. Elzbieta
Stolarczyk - Niewiadoma
I Regionalny
Konkurs Pianistyczny im. A. Tansmana - Łódź PSM im. A. Tansmana
24 kwietnia 2013
Wyróżnienie otrzymali: Nataniel
Ali z kl. II c.6 przygotowany przez p. Annę Poborc oraz
Zuzanna Wołowska
z kl. IV c.6 przygotowana przez p. Różennę Ranniew
V Regionalne
Przesłuchania Chórów Szkół Muzycznych I i II st. Regionu Łódzkiego
- 20 kwietnia 2013 Skierniewice
WYRÓŻNIENIE dla Chóru szkolnego "Cantabile" przygotowanego
przez p. Wojciecha Bogusławskiego
, akompaniament p.
Oliwia Różańska
III Regionalny
Konkurs "Muzyczne figle" dla klas III szkół muzycznych I
stopnia - PSM I i II st W Zduńskiej Woli 13 kwietnia 2013
Wyróżnienie: Martyna Wieczorek przygotowana przez
p.Sylwię Wach - Walkiewicz
III Regionalne
Warsztaty dla Nauczycieli Prowadzących Zespoły Kameralne
podpatronatem
Wizytatora
Regionu Łódzkiego 5 - 6 kwietnia 2013 w PSM w Zgierzu, trzy
zespoły zostały
WYRÓŻNIONE:
Trio gitarowe: Katarzyna Kucharska, Szymon Jagodziński,
Jerzy Kaczmarek -
zespół
przygotował p. Krzysztof Kociszewski
Kwartet
smyczkowy "Violicelli": Katarzyna Andrzejczak, Kacper Pałuba,
Weronika Mucha
, Małgorzata
Balcerzak - przygotowany przez
p. Elżbietę
Stolarczyk - Niewiadomą
Sekstet
akordeonowy 'Faceci w czerni": Jakub Ścisło, Filip Urbaniak, Bartłomiej
Rybus,
Dawid Kuleczka,
Przemysław Perek, Adrian Dziobak
, przygotowania p.
Sławomir Stopczyk
XV Międzynarodowy
Konkurs Pianistyczny im. Miłosza Magina w Paryżu we Francji
18 - 23 marca 2013
I nagrody Zuzanna
Barylska z kl.V c6 przygotowana przez p. Oliwie Różańską
Uczennica otrzymała I nagrodę za najlepszą
interpretacje utworu Miłosza Magina
XI Konkurs
Muzyki Współczesnej w Płocku 25 - 27 marca 2013
I nagroda - Natalia Kowalska z kl.VI c6
przygotowana przez p. Macieje Ćwiklńskiego
VI Ogólnopolski
Festiwal Akordeonowych Zespołów kameralnych Szkół Muzycznych I i
II st
w Stalowej Woli
-PSM I iII st. im. I.J. Paderewskiego 22 marca 2013
Zespół w składzie:
jakub Ścisło, Filip Urbaniak, Bartłomiej Rybus, Dawid Kuleczka,
Przemysław Perek
, Adrian Dziobak
przygotowany przez p. Sławomira Stopczyka
zajął II
miejsce w kategorii "A"
XII Prezentacje
Miniatur Skrzypcowych -PSM I st. w Sieradzu 15 - 16 marca
2013r.
W kategorii klas
II
IV miejsce zajęła ucz. Iga Kamińska z kl. II c.6
przygotowana przez p. Ew Bereżewską.
Akompaniament p.
Katarzyna Moryś - Pałuba
VII Regionalny
Konkurs Solfeżowy Szkół Muzycznych I st. - 15 marca 2013 w
PSM I st. w Zgierzu
II miejsce -Katarzyna Andrzejczak z kl.V c.6 przygotowana
przez p. Kornela Kunickiego. Uczennica otrzymała również
nagrodę specjalną ufundowaną przez przewodniczącą Jury p. Halinę
Dulikowską dla najlepszego uczestnika II etapu.
IV Międzywojewódzki
Konkurs na wykonanie miniatury Polskiej w dniach 13 - 14 marca
2013r, odbył sięw PSM I i II st im. K. Kurpińskiego w Kutnie.
W kategorii I I miejsce -Kinga Kamińska z
kl. II c6 skrzypiec p.Ewy Bereżewskiej oraz
Jagoda Zdunek z
kl. III c6 klarnetu p. Roberta Stefańskiego
wyróżnienie; Martyna Janiszewska z kl. II c6 fletu p.Stanisławy
Wojtczak
W kategorii II I miejsce
-Natalia Kowalska z kl.VI c6 akordeonu p. Macieja Ćwiklińskiego
II miejsce -Kacper Pałuba z kl. V c.6 skrzypiec p.Elżbiety
Stolarczyk - Niewiadomej
. Uczniom
akompaniowała p. Katarzyna Moryś - Pałuba, która otrzymała wyróżnienie
za akompaniament
V Regionalny
Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych dla Szkół Muzycznych I i
II st -Łódź -styczeń 2013 w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II st im. H. Wieniawskiego w
Łodzi
Wyróżnienie w
kategorii I Kacper Wilmański z klasy III c.6 trąbka
-przygotowanie
Piotr Chołys, akompaniament Iwona Boczarska
IV edycja międzyszkolnego
konkursu multimedialnego "Folklor w muzyce
Szymanowskiego"- Zgierz
Nagroda równorzędna
za najlepszą pracę z Naszej Szkoły - Justyna Sobczak z kl. V c.6
, przygotowanie
Wojciech Bogusławski
37 Międzynarodowy
Konkurs Akordeonowy we Włoszech
Citta di
Castelfidardo 20 - 23 września
I miejsce w
grupie solistów do 12 lat Natalia Kowalska kl. VI c.6
, przygotowanie
Maciej Ćwikliński
Rok Szkolny
2011/2012
II Regionalne
Konfrontacje Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I st.
pod patronatem
Wizytatora Łódzkiego
I miejsce
– kwintet akordeonowy „Wesołe nutki”;
przygotowanie Sławomir Stopczyk
II miejsce trio fortepianowe w składzie: Agata Niewiadoma –
skrzypce,
Małgorzata Balcerzak – wiolonczela, Karolina Flegiel –
fortepian;
przygotowanie Elżbieta
Stolarczyk - Niewiadoma
XI
Makroregionalny Konkurs Duetów Duettino” – Warszawa
Nagroda III
stopnia – duet: Agata Niewiadoma – skrzypce,
Małgorzata
Balcerzak – wiolonczela;
przygotowanie Elżbieta
Stolarczyk – Niewiadoma
XXI Bystrzycki
Konkurs Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I st 27 -29
kwietnia
Kategoria Duety: wyróżnienie Agata Niewiadoma i Małgorzata Balcerzak
Kategoria Zespoły
Kameralne: wyróżnienie dla Tria Fortepianowego -
Agata Niewiadoma
-skrzypce, Małgorzata Balcerzak -wiolonczela, Karolina Flegiel
-fortepian,
przygotowanie
Elzbieta Stolarczyk - Niewiadoma
VIII Regionalny
konkurs doetów - Fortepian na 4 ręce 26 kwietnia 2012 w
Tomaszówie Mazowieckim
II miejsce w
grupie I : Nataniel
Ali z klasy I c 6 i Aleksandra Wyrzykowska z kl. II c 6 przygotowani
przez p.Annę Poborc
V regionalny
konkurs solfeżowy dla najmłodszych - Pabianice
wyróżnienie - Dominika Jeziorska
nagroda dla najmłodszego
uczestnika - Weronika Pośpiech
, przygotowanie
Sylwia Wach - Walkiewicz
V Skierniewicki
Przegląd Zespołów Rytmiki Szkół Muzycznych I stopnia
kategoria A "Interpretacja
ruchowa piosenki z wykorzystaniem dziecięcych instrumentów
perkusyjnych"
III miejsce dla Zespołu Rytmicznego
kategoria C "Interpretacja
ruchowa utworu muzycznego"
II miejsce dla Zespołu Rytmicznego
, przygotowanie
Sylwia Wach - Walkiewicz oraz Anna Fijałkowska
III Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny im. Miłosza Magina – Włocławek
Wyróżnienie I
stopnia oraz nagroda specjalna za wykonanie utworu Miłosza Magina
- Zuzanna
Barylska z kl. IV c. 6l. Oliwii Różańskiej
II Regionalne
Muzyczne Prezentacje Najmłodszych Klarnecistów i Saksofonistów
– Zgierz
Nagrody: Miłosz
Słowiński saksofon z kl. II c. 6l. Dariusza Dudka,
Kacper Magolan- saksofon z kl. III c. 6l. Dariusza Dudka,
Jagoda Zdunek - klarnet z kl. II c. 6l. Roberta Stefańskiego,
Michał Murgrabia – klarnet z kl. I c. 6l. Krzysztofa
Szwedzkiego
( nagroda dla
najmłodszego uczestnika)
XX Międzynarodowy
Festiwal Muzyki Akordeonowej – Przemyśl
I nagroda w
kategorii II – Natalia Kowalska z kl. V c. 6l Macieja Ćwiklińskiego
V Regionalny
Konkurs Młodego Skrzypka im. prof. Zenona Płoszaja – Łódź
III miejsce w
grupie II Agata Niewiadoma z kl. VI c. 6l. Ewy Bereżewskiej
Konkurs
multimedialny "Moniuszko znany i nieznany" – Zgierz
Równorzędne
nagrody dla uczestników. Z naszej szkoły: Hubert Jęczkowski z kl.
IV c. 6
, oraz Janek
Matusiak z kl. II c. 4
przygotowanie
Wojciech Bogusławski
XV regionalny
Konkurs Akordeonowy _ Piotrków Trybunalski
III miejsce w
kategorii I - Bibiana rzadkiewicz z kl. III c. 6 l Urszuli Woźnicy
I miejsce w kategorii II - Natalia Kowalska z kl. V c. 6l Macieja Ćwiklińskiego
wyróżnienie w kategorii II - Jakub Ścisło z kl. IV c. 6l Urszuli
Woźnicy
I miejsce w kategorii "A" - zespół akordeonowy
"Faceci w czerni"
, przygotowanie Sławomir
Stopczyk
Konkurs "Mały
Wirtuoz" - Warszawa
I miejsce - Małgorzata
Balcerzak z kl III c. 4l Anny Koprowskiej
Rok szkolny
2010/2011
X
Makroregionalny Konkurs Duetów „Duettino” –
Warszawa
III miejsce w
grupie młodszej – duet: Natalia Kowalska – akordeon,
Przemysław Orawski – saksofon;
przygotowanie Maciej Ćwikliński i Dariusz Dudek
Wyróżnienie w
grupie młodzieżowej – duet saksofonowy: Arkadiusz Grabowski,
Wojciech
Przechodzeń;
przygotowanie
Dariusz Dudek i Michał Łabecki
Muzyczne
Spotkania Najmłodszych Pianistów – Sieradz
Wyróżnienie II
stopnia w grupie I – Weronika Pośpiech z kl. II c. 6l. Różeny
Ranniew
XIX Międzynarodowy
Festiwal Muzyki Akordeonowej – Przemyśl
Wyróżnienie w
kategorii II – Ignacy Zieliński z kl. VI c. 6l. Macieja Ćwiklińskiego
I Regionalne
Muzyczne Prezentacje Najmłodszych Klarnecistów i Saksofonistów
– Zgierz
Nagroda –
Hubert Olczak z kl. III c. 6l. Adama Brzozowskiego
IV Przedświąteczny
Regionalny Konkurs Gitarowy – Bełchatów
I miejsce w
grupie IV – zespoły starsze
: duet gitarowy: Jędrzej
Zieleń i Adrian Latosiewicz;
przygotowanie
Krzysztof Kociszewski
IV Sochaczewski
Konkurs Młodego Wiolonczelisty
III miejsce
– Małgorzata Balcerzak z kl. II c. 4l. Anny Koprowskiej
XVII Mławski
Festiwal Muzyki Akordeonowej
I nagroda w
kategorii I – Natalia Kowalska z kl. IV c. 6l. Macieja Ćwiklińskiego
Ogólnopolskie
Przesłuchanie CEA uczniów klas akordeonu
II miejsce -
Natalia Kowalska z kl. IV c. 6l. Macieja Ćwiklińskiego
III Międzywojewódzki
Konkurs na Wykonanie Miniatury Polskiej – Kutno
Wyróżnienie
II stopnia w kategorii II – Jakub Dośpiał
z kl. IV c. 4l. Sławomira Stopczyka
XI Międzynarodowy
Konkurs Akordeonowy Muzyki Rozrywkowej i Popularnej – Giżycko
III miejsce w
kategorii „A”– zespół akordeonowy
„Piccolo”;
przygotowanie Sławomir
Stopczyk
XII Grudziądzki
Konkurs Akordeonowy
I miejsce w
kategorii II – Natalia Kowalska z kl. IV c. 6l. Macieja Ćwiklińskiego
III miejsce w kategorii II– Ignacy Zieliński z kl. VI c. 6l.
Macieja Ćwiklińskiego
IV Regionalny
Konkurs Młodego Wiolonczelisty – Zduńska Wola
I miejsce
– Małgorzata Balcerzak z kl. II c. 4l. Anny Koprowskiej
V Ogólnopolski
Festiwal Akordeonowych Zespołów Kameralnych
Szkół
Muzycznych I i II st. – Stalowa Wola
I miejsce w kategorii I – zespół akordeonowy
„Wesołe nutki” ;
przygotowanie Sławomir
Stopczyk
XIV Gorlickie
Konfrontacje Akordeonowe
I nagroda w
kategorii II - Natalia Kowalska kl. IV c. 6l. Macieja Ćwiklińskiego
III nagroda – zespół „Piccolo” i zespół
„Wesołe nutki”;
przygotowanie Sławomir
Stopczyk
III Wojewódzki
Festiwal Dzieci i Młodzieży – Łódź
I nagroda
– zespół rytmiczny przygotowany przez Sylwię
Wach-Walkiewicz
II nagroda – zespół instrumentalny
, przygotowany
przez Elżbietę Stolarczyk-Niewiadomą
III Regionalny
Konkurs „Muzyczne Figle” – Zduńska Wola
I nagroda
– Katarzyna Andrzejczak; przygotowanie Sylwia Wach-Walkiewicz
III Ogólnopolski
Konkurs Gitarowy – Tomaszów Mazowiecki
Wyróżnienie w
grupie I – Szymon Jagodziński z kl. III c. 6l. Michała Wacha
Ogólnopolski
Festiwal i Konkurs Gitarowy – Kielce
I miejsce w
grupie solistów do lat 10 – Szymon Jagodziński z kl. III c.
6l. Michała Wacha
Rok szkolny
2009/2010
VIII Ogólnopolski
Konkurs Gitary Klasycznej „Świętokrzyska Jesień Gitarowa
– Kielce
2009”
III miejsce
– Maciej Zieliński z kl. Krzysztofa Kociszewskiego
XVIII Międzynarodowy
Festiwal Muzyki Akordeonowej - Przemyśl
I nagroda w
kategorii I – Natalia Kowalska z kl. III c. 6l. Macieja Ćwiklińskiego
X Konkurs
Akordeonowy Muzyki Rozrywkowej i Popularnej „Concertino”
2010 – Giżycko
III miejsce w
kategorii „A” – zespół akordeonowy
„Piccolo”;
przygotowanie Sławomir
Stopczyk
XIV Regionalny
Konkurs Akordeonowy – Piotrków Trybunalski
I miejsce w
kategorii I - Natalia Kowalska z kl. III c. 6l. Macieja Ćwiklińskiego
II miejsce w kategorii I – Ignacy Zieliński z kl. V c.6l.
Macieja Ćwiklińskiego
Wyróżnienie w kategorii I dla najmłodszego uczestnika –
Jakub Ścisło
z kl. II c. 6l.
Urszuli Woźnicy
I miejsce w kategorii „A” zespół
„Piccolo”; przygotowanie Sławomir Stopczyk
III miejsce w Kategorii „A” zespół „Wesołe
nutki”;
przygotowanie Sławomir
Stopczyk
IV Regionalny
Konkurs Solfeżowy dla Najmłodszych – Pabianice
II wyróżnienie
– Joanna Pawłowska i Piotr Janik z kl. III c.6l.;
przygotowanie Sylwia Wach-Walkiewicz
III Regionalny
Konkurs Młodego Wiolonczelisty – Zduńska Wola
I miejsce
– Małgorzata Balcerzak z kl. I c. 4l. Anny Koprowskiej
III Spotkania Zespołów Kameralnych z udziałem gitary –
Pabianice
II miejsce w młodszej grupie – zespół gitarowy: Damian
Koneczny,
Adrian
Latosiewicz, Maciej Zieliński;
przygotowanie
Krzysztof Kociszewski
VIII Konkurs
Muzycznych Prezentacji Młodych Skrzypków – Bystrzyca Kłodzka
Wyróżnienie w
III grupie – Agata Niewiadoma z kl. IV c. 6l. Marcina
Kunickiego
XII Przegląd
Uczniów Klas Perkusji Szkół Muzycznych I st. im. Wł. Skowery
– Łódź
Wyróżnienie w
grupie I – Piotr Knera z kl. I c.4l.
Wyróżnienie w grupie II – Bartosz Pałuba z kl. II c. 4l.;
przygotowanie
Witold Grabowski
V Festiwal Muzyki Fortepianowej – Łowicz
Wyróżnienie – Weronika Pośpiech z kl. I c. 6l. Różeny
Ranniew
IV Skierniewicki
Przegląd Zespołów Rytmiki Szkół Muzycznych I st.
I miejsce w
kategorii „Interpretacja ruchowa utworu muzycznego
z wykorzystaniem rekwizytu” – zespół rytmiczny;
przygotowanie
Sylwia Wach-Walkiewicz
III Wojewódzki
Festiwal Muzyczny Dzieci i Młodzieży – Łódź
III nagroda
– Szymon Jagodziński z kl. II c. 6l. Michała Wacha
V Piotrkowskie
Spotkania Fletowe
Wyróżnienie
– Karolina Karczewska z kl. IV c. 6l. Dominiki Rybiałek
Konkurs
multimedialny "F.Chopin i Jemu współcześni" Zgierz
III miejsce
-Mateusz Pustelnik kl.III c.4, przygotowanie Wojciech Bogusławski
Konkurs związany
z grafiką komputerową – Zgierz
Wyróżnienie
– Aleksandra Komorowska z kl. IV c. 6l. i Damian Michałek z
kl. I c. 4l;
przygotowanie
Wojciech Bogusławski
Rok szkolny
2008/2009
„Muzyczne
Spotkania dla Najmłodszych” – Sieradz
II miejsce
– Weronika Golis z kl. III c. 6l. Urszuli Cichońskiej
II Międzywojewódzki
Konkurs Wykonawstwa Muzyki Polskiej - Kutno
III nagroda
– Weronika Golis z kl. III c. 6l. Urszuli Cichońskiej
Wyróżnienie w II kategorii – Adam Marańda
z kl. VI c. 6l
Elżbiety Stolarczyk – Niewiadomej
X Ogólnopolski
Konkurs Dętych Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I st.
– Zgierz
II nagroda
– kwartet w składzie: Natalia Budzyńska, Katarzyna
Grabowicz,
Paula Michałek,
Marek Walczak; przygotowanie Katarzyna Hofman
II Przesłuchania
Zespołów Kameralnych z Udziałem Gitary – Pabianice
II miejsce
– trio gitarowe w składzie: Adam Okła, Marcin Praski,Damian
Wyrzykowski; przygotowanie Krzysztof Kociszewski
XI Przegląd
Uczniów Klas Perkusji Szkół Muzycznych I st. im. Wł. Skowery -
Łódź
Wyróżnienie
– Bartosz Pałuba z klasy Witolda Grabowskiego
XVII Międzynarodowy
Festiwal Muzyki Akordeonowej –Przemyśl
I miejsce w
kategorii „I” – Ignacy Zieliński z kl. IV c. 6l.
Macieja Ćwiklińskiego
XI Grudziądzki
Konkurs Akordeonowy
I miejsce w
kategorii I – Natalia Kowalska z kl. II c. 6l. Macieja Ćwiklińskiego
Wyróżnienie w kategorii II – Ignacy Zieliński z kl. IV c.
6l. Macieja Ćwiklińskiego
Makroregionalne
Przesłuchania CEA uczniów klas akordeonu szkół muzycznych I st.
– Piotrków
Trybunalski
Kwalifikacja do
przesłuchań ogólnopolskich – Ignacy Zieliński
z kl. IV c. 6l.
Macieja Ćwiklińskiego
IV Ogólnopolski
Festiwal Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I st. –
Stalowa WolaI miejsce w kategorii „A”
zespół akordeonowy „Piccolo”;
przygotowanie Sławomir
Stopczyk
X Ogólnopolski
Konkurs Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych
Szkół
Muzycznych I st. – Zgierz
II miejsce
Kwartet fletowy; przygotowanie Katarzyna Hofman
V edycja konkursu na grafikę komputerową „Świat baśni w
oczach dziecka” – Zgierz
II miejsce – Dominika Michałek z kl. II c. 4l.; przygotowanie
Wojciech Bogusławskiego
Rok szkolny
2007/2008
I Konkurs im. K.
Nicze – Pabianice
III nagroda
– Milena Niedźwiecka kl. VI c. 6l.; Barbary Gajur
I Spotkania
Fletowe – Pabianice
Wyróżnienie za
akompaniament – Weronika Golis z kl. II c. 6l. Anny Pasieki
Konkurs
„Fortepian na 4 ręce” – Tomaszów Mazowiecki
III nagroda
– Weronika Golis i Magdalena Zawisza kl. II c. 6l. Anny
Pasieki
XIII Słupskie
Spotkania Muzyczne
Wyróżnienie
– zespół akordeonowy „Piccolo”; przygotowanie Sławomir
Stopczyk
IX Konkurs Młodych
Gitarzystów Szkół Muzycznych I st. Okręgu Łódzkiego
Wyróżnienie w
grupie II – Adam Okła z klasy IV c. 4l. Leszka Mrózka
XIII Regionalny Konkurs Akordeonowy – Piotrków Trybunalski
II miejsce w kategorii „A” – zespół
„Piccolo”; przygotowanie Sławomir Stopczyk
III miejsce w kategorii „A” – zespół
„Juniors”; przygotowanie Sławomir Stopczyk
III Regionalny
Konkurs Solfeżowy dla Najmłodszych – Pabianic
I miejsce
– Lena Nowakowska kl. III c. 6l.; przygotowanie Małgorzata
Kolad
III miejsce – Ignacy Zieliński kl. III c. 6l.; przygotowanie
Małgorzata Kolad
IX Ogólnopolski
Konkurs Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych
Szkół
Muzycznych I st. – Zgierz
Wyróżnienie
– trio fletowe; przygotowanie Katarzyna Hofman
Konkurs na
grafikę komputerową pt. „W Świecie muzyki”
II miejsce
– Paula Michałek z kl. V c. 6l.; przygotowanie Wojciech Bogusławski
Rok szkolny
2006/2007
XII Słupskie
Spotkania Muzyczne
Wyróżnienie
– Karol Fandrych z kl. IV c. 6l. Sławomira Stopczyka
I miejsce – zespół akordeonowy „Juniors”;
przygotowanie Sławomir Stopczyk
VII Ogólnopolski
Konkurs Akordeonowy Muzyki Rozrywkowej i Popularnej – Giżycko
I miejsce w
kategorii zespołów szkół muzycznych I st. – zespół
„Juniors”;
przygotowanie Sławomir Stopczyk
IV Regionalny Konkurs Solfeżowy Szkół Muzycznych I st. –
Zgierz
I miejsce – Damian Koneczny z kl. VI c. 6l.;
przygotowanie Małgorzata
Chojnowska – Kutte
VIII Edycja
Konkursu Internetowego „Pasjonaci i hobbyści” –
Zgierz
Wyróżnienie
– Michał Kociszewski z kl. III c. 4l.;
przygotowanie
Wojciech Bogusławski